Home > Wij > Gemeentebestuur

 

Het gemeentebestuur

Newsadministration

 

Openingsuren

Open van maandag tot vrijdag van 08u30 tot 13u.
Diensten Bevolking, Burgerlijke Stand en Vreemdelingen ook open op dinsdag van 16u tot 18u.


Gemeente Sint-Joost-ten-Node

Sterrenkundelaan 12
1210 Brussel

T 02 220 26 11 - onthaal
onthaal@stjoost.irisnet.be
info@stjoost.irisnet.be

Voor de in- en uitvoering van alle opdrachten van de burgemeester en zijn schepenen is er personeel nodig ten dienste van de gemeente. Dit noemt men het gemeentebestuur. Dit personeel is gegroepeerd in diensten waarover de gemeentesecretaris de leiding heeft. Het personeel van het gemeentebestuur is belast met taken van openbaar of sociaal nut of cultureel belang.

De belangrijkste diensten

◊ Gemeentelijke Secretariaat
◊ Demografie & Verkiezingen
◊ Burgelijke Stand
◊ Bevolking
◊ Vreemdelingenbureau
◊ Communicatie
◊ Buitenschoolse opvang en Vrije tijd
◊ Jeugd
◊ Vlaamse Cultuur/Kinderdagverblijf/Onderwijs
◊ Cultuur (FR)
◊ Maison de la Famille
◊ Gemeentelijke eigendommen & Verhuringen
◊ Stedenbouw & Leefmilieu
◊ Openbare Werken
◊ Mobiliteit & Milieuadvies
◊ Openbare Netheid
◊ Hygiëne
◊ Stadskernvernieuwing & Wijkcontracten
◊ Toerisme
◊ Preventie
◊ Gemeenschapswachten
◊ Straathoekwerkers
◊ Signalisatie & Events
◊ Gemeentesecretaris
◊ Gemeenteontvanger
◊ Financiën
◊ Sociale zaken
◊ Dienst lokale en internationale solidariteit - Desli
◊ Sport

Gemeentelijke Secretariaat      

T 02 220 26 12
T 02 220 26 14
F 02 218 83 36
info@stjoost.irisnet.be

 

Demografie 

Marie-Constance Laevers
T 02 220 25 26

 

Burgerlijke Stand

Marie-Constance Laevers
T 02 220 25 26
burgerlijkestand@stjoost.irisnet.be

Akten (geboorte, huwelijk...)
T 02 220 26 21

Teraardebestellingen
T 02 220 26 26
F 02 220 25 11

Gemeentelijke Begraafplaats
T 02 705 39 01
0477 41 05 23

 

Bevolking

Marie-Constance Laevers
info@stjoost.irisnet.be
Elektronische identiteitskaarten Belgen en vreemdelingen
T 02 220 25 46
Verhuizingen
T 02 220 26 20
Paspoorten
T 02 220 26 29
Getuigschriften en attesten (verblijf,samenstelling van het gezin...)
T 02 220 28 96
Rijbewijzen
T 02 220 26 22
rijbewijzen@stjoost.irisnet.be

 

Vreemdelingenbureau

Hassania Bouali
T 02 220 28 47
bureauetrangers@stjoost.irisnet.be

 

Communicatie

Charline Six
T 02 220 25 36
communicatie@stjoost.irisnet.be

 

Buitenschoolse opvang en Vrije tijd

IBO de Buiteling                
info@debuiteling.be

 

Jeugd

T 02 220 25 14
kcharef@stjosse.irisnet.be

 

Vlaamse Cultuur/Kinderdagverblijf/Onderwijs

Thomas Simkens
T 02 220 26 66
tsimkens@stjoost.irisnet.be

 

Cultuur (FR)

T 02 220 26 90
Isabelle Casimir
T 02 220 27 72
icasimir@stjoost.irisnet.be

 

Maison de la Famille

Joëlle Dewalhens
Liedekerkestraat 112
T 02 220 26 61
F 02 219 70  64
www.maisonfamille.be

 

Gemeentelijke eigendommen & Verhuringen

Davide Grosso
T 02 220 25 61
dgrosso@stjoost.irisnet.be
woningen@stjoost.irisnet.be

 

Stedenbouw & Leefmilieu

Anne Winterberg   
T 02 220 27 76
F 02 220 28 42
Elisabeth Lehanse
T 02 220 27 33
F 02 220 28 42
stedenbouw@stjoost.irisnet.be

 

Openbare Werken

Ir. Goga
T 02 220 27 93
werken@stjoost.irisnet.be

 

Mobiliteit

Sophie Commerce
T 02 220 26 38
mobiliteit@stjoost.irisnet.be

 

Openbare Netheid

Jacques Aviles - Robert Volcher
T 02 220 25 20
G 0495 59 03 26
rvolcher@stjosse.irisnet.be
javiles@stjosse.irisnet.be

 

Hygiëne

(rat, duiven, zwerfkatten...)
T 02 220 25 20

 

Stadskernvernieuwing & Wijkcontracten

Sergio Vallier Peeters
T 02 220 27 52
sru@stjoost.irisnet.be  

 

Middenstand                 

T 02 280 30 65
classesmoyennes@stjosse.irisnet.be

 

Preventie

Christine Pauporté 
Brialmontstraat 23
T 02 210 44 65
F 02 210 44 76

 

Gemeenschapswachten

Molenstraat 139
T 02 217 50 62
gemeenschapswacht@stjoost.irisnet.be

 

Straathoekwerkers

Sint-Franciscusstraat 49
T 02 217 93 72
straatopvoeders@stjoost.irisnet.be

 

Signalisatie & Events

Ali Mandoudane
Depot Verbondstraat 18-20
T 02 223 67 16
signalisatie@stjoost.irisnet.be

 

Gemeentesecretaris

Patrick Neve   
T 02 220 26 01
pneve@stjoost.irisnet.be

 

Gemeenteontvanger

Jean-Louis Denies
T 02 220 26 42
jldenies@stjoost.irisnet.be

 

Financiën

Abdelrahim Gharbi
T 02 220 27 91
agharbi@stjoost.irisnet.be

 

Sociale zaken

Huri Karakaya
T 02 220 28 84
hkarakaya@stjoost.irisnet.be

 

 

Dienst lokale en internationale solidariteit - DeSLI

T 02 220 27 69 (39) 
kissaka@stjosse.irisnet.be
masamary@stjosse.irisnet.be

 

Sports

Patricia Asti
T 02 220 25 00
pasti@stjosse.irisnet.be


 

Administratieve sancties

Elisabeth Speckstadt
T 02 220 27 73
especkstadt@stjosse.irisnet.be

SAC roulage
T 02 220 25 28
T 02 220 25 27

Bemiddelaar: Frank Louwrier
T 02 220 27 36
flouwrier@stjosse.irisnet.be

 

Te downloaden

 

 



update : 01/02/2017